Dermatologia estetyczna dla zdrowej i zawsze młodej skóry!

Medycyna estetyczna i wizyty komercyjne  502 095 640 | [email protected]
Umawianie wizyt NFZ:  42 689 95 87

O mnie

Dr n. med. Beata Miękoś-Zydek

specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi (rocznik 1986). W roku 1991 uzyskałam pierwszy, a w 1996 drugi stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W 1999r. obroniłam pracę doktorską zatytułowaną „Badanie czynników emocjonalnych i cech osobowości u chorych na łuszczycę pospolitą” i uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

W swojej 20-letniej karierze zawodowej jestem związana z Kliniką Dermatologii początkowo Wojskowej Akademii Medycznej, a obecnie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku mojej pracy prowadzę wykłady i seminaria dla studentów Wydziału Lekarskiego oraz Kosmetologii (obecnie na stanowisku adiunkta), a także szkolenia dla lekarzy (w CSDE Dermed w Łodzi). Jestem autorem wielu prac naukowych, referatów zjazdowych oraz rozdziałów w literaturze fachowej.

Od lat poza klasyczną dermatologią (leczeniem schorzeń skóry) moim szczególnym zainteresowaniem cieszy się dermatologia estetyczna. Staram się nieustannie doskonalić swoje umiejętności w zakresie tej błyskawicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny, biorąc udział w szeregu szkoleń zarówno krajowych jak i zagranicznych.

W ramach prowadzonej działalności lekarskiej oferuję moim pacjentom fachową diagnostykę oraz leczenie chorób skóry (tj. łuszczyca, trądzik, choroby alergiczne, zakażenia grzybicze skóry i paznokci), realizowane zgodnie z najnowszymi kanonami wiedzy medycznej połączone z zastosowaniem, w razie potrzeby nowoczesnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej usuwających następstwa niektórych schorzeń (np. blizny czy przebarwienia potrądzikowe, nadmierne owłosienie, rozszerzone naczynia krwionośne, rozstępy czy wypadanie włosów).

Beata Miękoś-Zydek

Dermatologia estetyczna dla zdrowej i zawsze młodej skóry!